• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 24 czerwca 2022r. odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022. Cieszymy się, że po dwóch latach pandemicznych obostrzeń mogliśmy wreszcie spotkać się wszyscy w sali gimnastycznej bez maseczek, na uroczystości w której uczestniczyli nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. że ósmoklasiści mogli godnie pożegnać się z naszą szkołą. Były uroczyste przemówienia, pożegnania i podziękowania, padało wiele pięknych i wzruszających słów.  Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Wójt Gminy Daszyna Zbigniew Wojtera, który podziękował panu dyrektorowi i wszystkim pracownikom szkoły za owocna współpracę. Pan Wójt życzył wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły bezpiecznego wypoczynku.

Uczniowie każdej klasy otrzymali nagrody za wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję, a przede wszystkim za wysokie wyniki w nauce. Szczególnie dużo wyróżnień otrzymali ósmoklasiści, nie tylko dlatego, że żegnali się już z naszą szkołą, ale głównie dlatego, że było tam wielu uczniów, którzy solidnie pracowali przez ostatnie lata. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a ósmoklasistom życzymy dostania się do wymarzonych szkół.

Nowa galeria Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 została dodana do albumu fotograficznego

• Dzień Bez Plecaka

• 17 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Bez Plecaka.

Uczniowie przynieśli podręczniki, zeszyty i pomoce dydaktyczne w bardzo zróżnicowanych opakowaniach. Kreatywnych pomysłów nie brakowało. Wszyscy zostali nagrodzeni słodkim upominkiem.

Tego dnia nasi uczniowie mieli też okazję zrelaksować się na dyskotece szkolnej.

Nowa galeria Dzień Bez Plecaka została dodana do albumu fotograficznego

• Turniej tenisa stołowego pod hasłem "UŻYWKOM MÓWIMY NIE"

• W miesiącu grudniu 2021r. w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego pod nazwą "UŻYWKOM MÓWIMY NIE". Zawody zostały zorganizowane wspólnie z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Daszynie.

Głównym celem turnieju było promowanie trzeźwości, abstynencji oraz wpływ sportu na zdrowy tryb życia. W turnieju brali udział uczniowie naszej szkoły z klas V - VIII. Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych (z podziałem na dziewczęta i chłopców) otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy, które ufundowała GKRPA w Daszynie.

Nagrody wręczone zostały na uroczystym apelu przez dyrektora szkoły P. Romualda Szmaję.

Zwycięscy w poszczególnych kategoriach wiekowych:

kl. VIII - Kinga Stelmachowska i Oskar Zagajewski

kl. VII - Daria Małolepsza i Wojciech Kornacki

kl. VI - Paulina Grzyb i Oskar Ciepiela

kl. V - Maja Olejniczak i Krzysztof Maluga.

Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Nowa galeria Turniej tenisa stołowego pod hasłem "UŻYWKOM MÓWIMY NIE" została dodana do albumu fotograficznego