• Dzień Edukacji Narodowej.

• W przeddzień Święta Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole uczniowie niezwykle uroczyście uczcili ten dzień. Uczniowie klas VI i VIII zaprezentowali program słowno – muzyczny przygotowany pod kierownictwem Pani Joanny Keller. W drugiej części tego wyjątkowego dnia w naszej szkole, swój artystyczny program zaprezentowali nasi młodsi artyści z klasy I. Za oprawę artystyczną odpowiedzialna była Pani Żaneta Kawczyńska. Po zaprezentowaniu swoich talentów recytatorsko – wokalnych za sprawą Pana Dyrektora zostali uroczyście pasowani na uczniów klasy I.

Nowa galeria Dzień Edukacji Narodowej. została dodana do albumu fotograficznego

• Wycieczka do Torunia

• Wizytę w mieście rozpoczęliśmy od spotkania z przewodnikiem przebranym w strój Krzyżaka, który miał również i dla nas krzyżackie peleryny. Następnie udaliśmy się na spacer po Starówce Miasta, podczas którego przewodnik przytaczał ciekawe legendy i opowieści dotyczące spotkanych zabytków: Krzywa Wieża, Dom Mikołaja Kopernika, Katedra św. Janów, Rynek Staromiejski z gotyckim Ratuszem i pomnikiem Kopernika.

Po zwiedzaniu Starówki niemniej ciekawą atrakcją okazała się wizyta w toruńskim Planetarium. Mogliśmy tam obejrzeć „gwiezdny spektakl” pt. Makrokosmos.

Podczas naszego pobytu nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia przy pomniku Mikołaja Kopernika oraz czasu na zakup pamiątek.

Kolejnym punktem  wizyty w Toruniu był pobyt w Żywym Muzeum Piernika. Uczyliśmy się tam własnoręcznie wypiekać pierniki w sposób w jaki czyniono to 500 lat temu.

Na koniec wycieczki zwiedziliśmy Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika.

Czas szybko płynął..... i już była pora wracać do domu. Wycieczkę można zaliczyć do bardzo udanych. Zobaczyliśmy wiele interesujących miejsc. Wróciliśmy zadowoleni i pełni niezapomnianych wrażeń.

Nowa galeria Wycieczka do Torunia została dodana do albumu fotograficznego